- تبلیغات -

در مطالب گذشته یادیت چگونگی فعال کردن حساب کسب و کار (Business Account) در اینستاگرام را به همراه مزایای آن و امکاناتی که در اختیار صاحبان کسب و کار می دهد به صورت کامل توضیح دادیم.

اما ممکن است پیش بیاید که بخواهید حساب کسب و کاری خود در اینستاگرام را غیر فعال کنید و به همان حساب شخصی (Personal Account) اینستاگرام بازگردید بدون آن که فالووینگ ها و فالوورهای خود را از دست بدهید.

جالب است بدانید که اینستاگرام قابلیت بازگشت به حساب شخصی را نیز برای کاربران خود قرار داده است. در ادامه با ما همراه باشید تا روش بازگشت از حساب کسب و کار (Business Account) به حساب شخصی را در اینستاگرام بیاموزید…

بازگشت از حساب کسب و کار (Business Account) به حساب شخصی در اینستاگرام:

مسیر طی شده:                           Instagram >> Profile >> Settings >> Switch Back to Personal Account >> Switch Back >> Enjoy!

برای این منظور پس از ورود به اپلیکیشن اینستاگرام، روی آیکون (آیکون ورود به پروفایل اینستاگرام) در نوار پایین آن کلیک کنید تا صفحه ی پروفایل شما به نمایش در آید.

پس از آن با لمس آیکون (آیکون ورود به تنظیمات اینستاگرام) در نوار بالا وارد تنظیمات اینستاگرام شوید.

ورود به تنظیمات اینستاگرام برای بازگشت از حساب کسب و کار (Business Account) به حساب شخصی

- تبلیغات - آموزش تایپ سریع فارسی و انگلیسی

حالا در لیست باز شده کمی به پایین رفته و گزینه ی Switch Back to Personal Account را انتخاب نمایید.

بازگشت از حساب کسب و کار (Business Account) به حساب شخصی در اینستاگرام

در مرحله ی بعدی پیامی برای تایید بازگشت از حساب کسب و کار به حساب شخصی نمایش داده می شود. برای این کار گزینه ی Switch Back را لمس نمایید.

تایید بازگشت از حساب کسب و کار (Business Account) به حساب شخصی در اینستاگرام

در پایان پیام کوتاه Switched to Personal Account نمایش داده می شود که بیانگر موفقیت آمیز بودن بازگشت به اکانت شخصی می باشد.

بازگشت موفقیت آمیز از حساب کسب و کار به حساب شخصی اینستاگرام

گاهی اوقات پیش می آید که کاربری در اینستاگرام مزاحم شما می شود و شما او را بلاک می کنید. بلافاصله طرف مقابل نیز شما را بلاک می کند اما پس از مدتی هر دو پشیمان شده و می خواهید از بلاک یکدیگر خارج شوید اما این کار کمی با دردسر همراه است! برای یادگیری روش رفع بلاک (Block) یک طرفه و دو طرفه اینستاگرام پیشنهاد می کنیم روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

چقدر این مطلب برای شما سودمند بود؟

<< یک ستاره | پنج ستاره >>

رای میانگین: / 5. تعداد رای دهندگان:

- تبلیغات -

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید