خانه تبلیغات در یادیت

تبلیغات در یادیت

تبلیغات در یادیت

امروزه تبلیغات در وب سایت های اینترنتی، یکی از بهترین انواع تبلیغات به حساب می آیند که به دلیل افزایش روز به روز کاربران اینترنت، بازده آن نیز در حال افزایش می باشد.
به همین دلیل، وب سایت یادیت، به عنوان یک منبع برای یادگیری فناوری با تعداد بازدیدکننده یکتای رو به رشد بیش از ۴۰۰۰ نفر در روز (طبق آمارهای ارائه شده توسط سرویس گوگل آنالیتیکس)، آمادگی خود را جهت نمایش تبلیغات با قیمت های مناسب به منظور پیشرفت کسب و کار شما، اعلام می دارد.

رتبه ی الکسا، سیستم رتبه بندی جهانی وب سایت ها بر اساس بازدیدهای آن ها می باشد که شما می توانید رتبه ی وب سایت یادیت در بین وب سایت های ایرانی و همچنین در جهان را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید:

مشاهده رتبه الکسا سایت یادیت

یادیت ارائه دهنده ی انواع تبلیغات بنری و همچنین رپورتاژ آگهی می باشد که در ادامه به معرفی و نحوه رزرو آن ها می پردازیم.

جایگاه های تبلیغات بنری در یادیت

جایگاه های تبلیغات بنری موجود در یادیت به شرح زیر می باشد:

مشخصات بنرهای تبلیغاتی نمایش داده شده در اسکرین شات های بالا، به شرح زیر می باشد:

رپورتاژ آگهی در یادیت

رپورتاژ آگهی یکی از جدیدترین شیوه های تبلیغاتی می باشد که با استفاده از آن شما می توانید یک مقاله ی تبلیغاتی دلخواه و مرتبط با سایت یا کسب و کار خود را درست همانند دیگر مقالات یادیت، در این سایت منتشر کنید.

رپورتاژ آگهی های منتشر شده در یادیت برای همیشه در آن باقی خواهند ماند و در نتیجه شما می توانید مطمئن باشید که لینک سایت شما همواره در وب سایت یادیت وجود خواهد داشت. علاوه بر این لینک مقاله ی رپورتاژ شما برای مدت ۲ روز در تمام صفحات سایت و برای مدت ۵ روز در صفحه ی اصلی سایت وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است که مقاله رپورتاژ آگهی توسط خود مشتری نگارش می شود و شما مجاز هستید در هر رپورتاژ آگهی از حداکثر ۳ لینک فالوو و ۵ تصویر استفاده نمایید.

نحوه رزرو تبلیغات در یادیت

برای رزرو بنرهای تبلیغاتی یا رپورتاژ آگهی در یادیت، ابتدا بنر مورد نظر خود را از قسمت بالای همین صفحه انتخاب کنید و سپس از طریق آدرس ایمیل mstfrknbiz@gmail.com یا آی دی تلگرام mstf74drs@ یا صفحه ی “تماس با ما” وب سایت یادیت با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما از طریق ایمیل mstfrknbiz@gmail.com

صفحه تماس با ما

ارتباط با ما از طریق اینستاگرام

ارتباط با ما از طریق تلگرام