- تبلیغات -
3.5
(4)

گاهی نیاز پیدا می کنید که یک فیلم را تبدیل به فایل صوتی کنید این فیلم ممکن است یک موزیک ویدئو باشد که فقط نیاز به آهنگ آن دارید یا هر فیلم دیگری که فقط نیاز به صدای آن به صورت یک فایل صوتی دارید.

جالب است بدانید که به جز نرم افزار های مخصوص جدا کردن صدا از فیلم که تعداد آن ها کم هم نیست شما می توانید از نرم افزار های تبدیل فرمت نیز برای این کار استفاده کنید. در این جا ما روش تبدیل صدای فیلم به فایلی جداگانه را در نرم افزار قدرتمند Format factory آموزش می دهیم.

روش تبدیل فیلم به فایل صوتی:

پس از ورود به نرم افزار در قسمت سمت چپ برنامه فرمت های مختلف خروجی قرار داده شده اند.

ابتدا از تب Audio فرمت صوتی دلخواه خود را انتخاب کنید. فرمت mp3 یکی از بهترین و متداول ترین فرمت هایی است که شما می توانید آن را انتخاب کنید زیرا در اکثر پلیرها پشتیبانی می شود.

انتخاب فرمت فایل صوتی

پس از انتخاب فرمت خروجی وارد صفحه ای می شوید که از قسمت add file می توانید فایل ویدئویی مورد نظر خود را از داخل کامپیوتر انتخاب کنید. پس از انتخاب گزینه open را بزنید.

انتخاب فایل

- تبلیغات -

انتخاب فایل

Audio>>your audio format(mp3)>>add file>>your file>>open>>ok>>start

در پایین پنجره نیز قسمتی وجود دارد که مسیر ذخیره فایل خروجی را مشخص می کند. شما می توانید با انتخاب گزینه change مسیر پیش فرض را تغییر دهید.

پس از آن روی ok کلیک کنید تا وارد صفحه اولیه برنامه بشوید با این تفاوت که فایل شما در لیست آن قرار گرفته است. سپس گزینه start که در نوار بالای برنامه قرار دارد را بزنید تا فرآیند تبدیل به فایل صوتی آغاز شود.

آغاز عملیات تبدیل فیلم به فایل صوتی

پس از اتمام کار پیام پایان عملیات داده می شود و فایل صوتی شما آماده است!

به این ترتیب به راحتی صدای ویدئوی خود را جدا کردید و به یک فایل صوتی جداگانه با فرمت دلخواه تبدیل کردید.

اگر در استفاده از نرم افزار Format factory مشکلی دارید به این مطلب مراجعه کنید و اگر سوالی دارید ، در این صفحه منتظر شما هستیم …

چقدر این مطلب برای شما سودمند بود؟

<< یک ستاره | پنج ستاره >>

رای میانگین: 3.5 / 5. تعداد رای دهندگان: 4

(اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید...)

- تبلیغات -

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید