- تبلیغات -
4.2
(5)

اینترنت دانلود منیجر یکی از بهترین برنامه های مدیریت دانلود با امکانات بسیار می باشد. یکی از نیازهای کاربران محدود کردن سرعت دانلود به سرعت دلخواه می باشد. این کار ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد مانند مدیریت چند دانلود هم زمان و تقسیم عادلانه سرعت بین آن ها یا دلایل دیگر.

به هر حال خوشبختانه اینترنت دانلود منیجر از این امکان بهره برده است. برای اعمال این محدودیت دو روش وجود دارد که اولی به صورت خاص برای فایل که در لحظه دانلود می شود استفاده می شود و دومی برای اعمال محدودیت برای همه دانلودها می باشد.

آموزش محدود کردن سرعت دانلود:

روش اول:

به هنگام دانلود فایل می توان در پنجره ی دانلود سرعت آ« را محدود کرد. برای این کار کافیست روی تب speed limiter کلیک کنید.

محدود کردن سرعت دانلود در پنجره دانلود

پس از آن گزینه use speed limiter را تیک دار کنید و در کادر پایین آن حداکثر سرعت دلخواه خود را برای دانلود آن فایل تایپ نمایید.

ایجاد محدودیت در سرعت دانلود با پنجره دانلود

speed limiter>>use speed limiter>>your speed

- تبلیغات -

کار تمام است از این به بعد فایل شما با سرعت وارد شده دانلود می شود. البته این در صورتی است که حداکثر سرعت دانلود اینترنت شما بیشتر از عدد ورودی باشد. برای برداشتن این محدودیت کافیست تیک گزینه use speed limiter را بردارید.

برای اینکه محدودیت سرعت دانلود همین فایل شما بعد از توقف و شروع دوباره دانلود فایل دوباره اعمال شود کافیست تیک گزینه پایین کادر وارد کردن سرعت دلخواه را بزنید.

اگر گزینه ی hide tab را زدید تب مربوطه مخفی می شود. برای باز گرداندن آن کافی است در صفحه ی اصلی برنامه از تب downloads گزینه options را انتخاب کنید و سپس در پنجره ی جدید روی تب downloads بزنید. پس از آن با انتخاب گزینه ی edit پنجره ای باز می شود  که می توانید با گذاشتن یا برداشتن تیک ها، نمایش یا عدم نمایش تب های مربوطه را در پنجره ی دانلود تعیین کنید. پس از آن گزینه ی ok را انتخاب کنید.

نمایش تب های مخفی شده پنجره دانلود

downloads>>options>>downloads>>edit>>your settings>>ok

این روش فقط برای فایل دانلودی که در پنجره ی دانلود آن این تغییرات را ایجاد می کنید اعمال می شود. برای ایجاد محدودیت دائمی دانلود همه ی فایل ها می توانید به روش دوم عمل کنید.

روش دوم:

وارد برنامه شوید و از تب downloads گزینه speed limiter را انتخاب کنید و settings را بزنید.

محدود کردن سرعت دانلود همه فایل ها

پس از آن در پنجره باز شده و در کادر مشخص شده سرعت دلخواه خود را وارد نمایید.

با تیک دار کردن گزینه پایین آن محدودیت سرعت همیشه پس از اجرا شدن این برنامه شروع به کار می کند.

پس از انجام تنظیمات دلخواه ok را بزنید.

downloads>>speed limiter>>your speed>>ok

محدود کردن سرعت دانلود همه ی فایل ها به سرعت دلخواه

برای یادگیری چگونگی تغییر پوشه ذخیره سازی فایل های دانلودی اینترنت دانلود منیجر این قسمت را کلیک کنید…

چقدر این مطلب برای شما سودمند بود؟

<< یک ستاره | پنج ستاره >>

رای میانگین: 4.2 / 5. تعداد رای دهندگان: 5

(اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید...)

- تبلیغات -

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید