- تبلیغات -

متاسفانه هکرهای بسیاری وجود دارند که به دلایل متعدد به دنبال هک کردن سایت های مختلف از کوچک تا بزرگ هستند تا بتوانند به کنترل پنل هاست ها و سرورها و فایل های داخل آن ها دسترسی پیدا کنند.

علاوه بر هکرها ممکن است افرادی از طرق دیگر به نام کاربری و رمز عبور کنترل پنل شما دسترسی پیدا کرده باشند و بتوانند به راحتی وارد کنترل پنل شما شده و از ان سوء استفاده نمایند.

در این موارد و موارد مشابه، مشاهده ی لیستی از تاریخچه ورودها (Login) افراد به کنترل پنل در هاست ذخیره می شود و شما می توانید با مراجعه به آن، تمامی تلاش های موفق یا ناموفق برای ورود به کنترل پنل را به همراه تعداد آن ها، مشاهده کنید و در صورت پی بردن به مورد مشکوکی سریعا اقدامات لازم مانند تغییر رمز عبور را انجام دهید.

در این مطلب می خواهیم روش مشاهده ی تاریخچه ورودها (Login) به کنترل پنل DirectAdmin به صورت تصویری آموزش دهیم.

با ما همراه باشید…

مشاهده ی تاریخچه ورودها (Login) به کنترل پنل DirectAdmin:

برای مشاهده ی تاریخچه ورودها (Login) پس از ورود به کنترل پنل DirectAdmin از قسمت Your Account روی گزینه ی Login History کلیک نمایید.

مشاهده ی تاریخچه ورودها (Login) به کنترل پنل DirectAdmin

- تبلیغات - آموزش تایپ سریع فارسی و انگلیسی

در صفحه ای که باز می شود لیستی از آی پی هایی که به کنترل پنل وارد شده اند به همراه تاریخ و ساعت ورود و تعداد دفعات تلاش برای ورود به کنترل پنل نمایش داده می شوند که با استفاده از آن می توانید به هک شدن یا نشدن سایت و هاست خود پی برده و اقدامات لازم را به عمل آورید.

مشاهده ی تاریخچه ورودها (Login) به کنترل پنل DirectAdmin

اگر از مراجعه کاربران مزاحم و پیام های اسپم آن ها خسته شده اید، با خواندن مطلب جلوگیری از ورود کاربران مزاحم و حملات اسپم به سایت می توانید روش جلوگیری از ورود آن ها به سایت خود را با استفاده از IP Blocker کنترل پنل Cpanel را یاد بگیرید…

- تبلیغات -
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید ...)
Loading...